Spelschema Dam

MISSA INTE EN MINUT

Matcher Dam 2022

Grönpepparparkens IP

Tisdag 31 maj 19:00

Örebro SK
-
IFK Hallsberg
Distriktscupen · Grönpepparparkens IP

Grönpepparparkens IP

Lördag 04 juni 14:00

Örebro SK
-
Råda BK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Ilanda IP

Lördag 11 juni 15:00

Hertzöga BK
-
Örebro SK
Seriematch · Ilanda IP

Grönpepparparkens IP

Lördag 18 juni 14:00

Örebro SK
-
Ljungskile SK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Fridhemsvallen

Söndag 26 juni 16:00

IK Rössö Uddevalla
-
Örebro SK
Seriematch · Fridhemsvallen

Grönpepparparkens IP

Lördag 06 augusti 14:00

Örebro SK
-
Trollhättans FK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Grönpepparparkens IP

Lördag 13 augusti 14:00

Örebro SK
-
Lödöse Nygård IK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Katebovallen

Lördag 20 augusti 15:00

IK Frisco
-
Örebro SK
Seriematch · Katebovallen

Grönpepparparkens IP

Fredag 26 augusti 19:00

Örebro SK
-
IFK Hallsberg
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Stora Valla

Lördag 03 september 17:00

Degerfors IF
-
Örebro SK
Seriematch · Stora Valla

Lördag 10 september 14:00

Vänersborgs FK
-
Örebro SK
Seriematch ·

Grönpepparparkens IP

Lördag 17 september 14:00

Örebro SK
-
Säffle SK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Rådavallen

Lördag 24 september 17:00

Råda BK
-
Örebro SK
Seriematch · Rådavallen

Grönpepparparkens IP

Lördag 01 oktober 14:00

Örebro SK
-
Hertzöga BK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Skarsjövallen

Lördag 08 oktober 14:00

Ljungskile SK
-
Örebro SK
Seriematch · Skarsjövallen

Sporthälla IP

Torsdag 26 maj 14:00

Säffle SK
1 - 4
Örebro SK

Grönpepparparkens IP

Söndag 22 maj 14:00

Örebro SK
4 - 0
Vänersborgs FK

Fastighetsteknik Arena

Onsdag 18 maj 19:30

Lindö FF
0 - 3
Örebro SK

Behrn Arena

Fredag 13 maj 19:30

Örebro SK
2 - 0
Degerfors IF

Allévallen

Fredag 06 maj 19:00

IFK Hallsberg
0 - 3
Örebro SK

Behrn Arena

Söndag 01 maj 13:00

Örebro SK
6 - 0
IK Frisco

Alevi

Lördag 23 april 15:00

Lödöse Nygård IK
2 - 0
Örebro SK

Behrn Arena

Lördag 16 april 13:00

Örebro SK
0 - 0
IK Rössö Uddevalla

Edsborgs IP

Lördag 09 april 14:00

Trollhättans FK
1 - 2
Örebro SK

PreZero Arena

Lördag 02 april 13:00

Smedby AIS
0 - 1
Örebro SK

Behrn Arena

Söndag 27 mars 16:00

Örebro SK
1 - 0
BP F19

Behrn Arena

Tisdag 22 mars 19:30

Örebro SK
2 - 1
Västerås BK30

Behrn Arena

Torsdag 10 mars 20:00

Örebro SK
3 - 2
KIF Örebro F19

Behrn Arena

Lördag 05 mars 13:00

Örebro SK
1 - 1
Husqvarna FF

Allévallen

Söndag 27 februari 12:00

IFK Hallsberg
0 - 3
Örebro SK
© ÖSK Elitfotboll AB Stolthet, hjärta och passion sedan 1908