ÖSK - IF ELFSBORG

LÖRDAG 4 DECEMBER 15:00

BLI MEDLEM I VÄRLDENS VACKRASTE SPORTKLUBB

Tabellen allsvenskan 2021

LagMVOFGMIM+/-Fair PlayP
1Malmö FF2917755830286658
2AIK2917574123185156
3Djurgården2916674530154154
4IF Elfsborg2916494833157952
5Hammarby2914874938116350
6Kalmar FF291388383444647
7IFK Norrköping FK2913511443954144
8IFK Göteborg2910811403824138
9Varbergs BoIS FC2991010353508637
10IK Sirius FK29107123749-125237
11BK Häcken299911464517136
12Mjällby AIF2981110312745635
13Halmstad29613102126-53631
14Degerfors IF2994163351-185531
15Örebro2946192155-346818
16Östersund2935212458-346814

Tabellen DivISION 1 NORRA GÖTALAND 2021

LagMVOFGMIM+/-P
1Rävåsens IK Karlskoga22155256292750
2IK Rössö Uddevalla22153455173848
3Örebro SK FK22144455262946
4Ljungskile SK Damfotboll22115651331838
5Råda BK22103945351033
6Lödöse Nygård IK229493938131
7IFK Hallsberg FK228593038-829
8Torsby IF2283114257-1527
9Trollhättans FK2282124646026
10Sävedalens IF2265113450-1623
11IK Gauthiod2262143954-1520
12Rynninge IK2203192190-693

HUVUDPARTNERS

NyckelPartners

LIGAPartners

Wolksvagen
© ÖSK Elitfotboll AB Stolthet, hjärta och passion sedan 1908